архів. благоустрій. Реконструкція освітлення 2017

..архівна новина за липень 2017 року, коли виконувались важливі для нашого селища та його громадян роботи по реконструкції електромереж. За минулий за цим період було дуже багато обіцянок від рейдерів і тимчасових в.о. про “покращення” від них, але… Час довів, що вони звичайні пустобрехи без ініціатив і необхідних знань, і жодного подібного проекту навіть не запланували, не кажучи про реалізацію. Порівнюйте..

13.07.2017 спільно з депутатом Київської обасної ради Волинцем Олександром Леонідовичем провели огляд по об’єкту “Реконструкція ліній вуличного освітлення по вулиці Пушкіна,Фастівська з живленням від ТП-215,ТП-205 та ТП-203 в смт.Борова Фастівського району Київської області”.Дякуючи Волинцю О.Л. за всебічне сприяння в виділенні коштів з обласного бюджету та за рахунок співфінансування з бюджету Борівської селищної ради (15%)найближчим часом планується реалізація данного проекту.
Загальна кошторисна вартість будівництва складає 1 302 764 тис.грн.
Хочу сказати,що за останні два роки Борівська селищна рада спільно з депутатом Київської обласної ради та депутатом Верховної Ради спромоглась отримати близько 10 млн. грн з державного та обласного бюджетів на реалізацію проектів,а саме “Реконструкція каналізаційних очисних споруд в смт. Борова” та “Реконструкція ліній вуличного освітлення по вулиці Пушкіна,Фастівська з живленням від ТП-215,ТП-205 та ТП-203 в смт.Борова Фастівського району Київської області”.
Гідна співпраця між представниками громади(депутатів та представників органу місцевого самоврядування) всіх рівнів!#молодакоманда

..п.с.: звітність по роботам є, де що подібне є у пустобрехів-рейдерів тимчасових в.о.? займ на карту

Comments are closed.