архів. благоустрій. Білки. 15.08.2017.

..чергова архівна новина за 2017 рік, коли виконувались важливі для нашого селища та його громадян роботи по благоустрою. За минулий за цим період було дуже багато обіцянок від рейдерів і тимчасових в.о. про “покращення” від них, але… Час довів, що це були лише пусті обіцянки і обман жителів.  Більше жодного метра подібних доріг не було зроблено! Та і цю роботу виконували у продовження планів .. Порівнюйте.

..15.08.2017 заплановані роботи по благоустрою на привокзальній площі залізничної платформи “Білки” розпочались: грейдер, щебінь, робітники, знаки обмеження руху і запобіжні стрічки, пил стовпом..
..звісно що це офіційний початок, а до цього був просто покладений новий бордюр, а далі повинні покласти и прикатати асфальт і створити тверду і суху площу, з нахилом для водовідведення, і місцем для паркування автівок. Роботи було узгоджено на черговиїх засіданнях селищної ради понад 2 місяця тому, кошти закумульовано у бюджеті за клопотом місцевого депутата, і ним ведеться нагляд за виконанням. Далі текст з сторінки..

Нарешті розпочали черговий проект по асфальтуванню вулиці Залізнична,який було заплановано мною як виконуючим обов’язки селищного голови Босим Д.А.Всі роботи проводяться виключно з бюджету Борівської селищної ради!
джерело

нижче наведено коментарі з соцмереж фб:

8 коментарів
Коментарі
Igor Vovk
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
Igor Vovk “який було заплановано мною як виконуючим обов’язки селищного голови Босим Д.А” Скромно….
Приховати 15 відповідей
Дмитро Босой
Дмитро Босой До чого сарказм не розумію?!Цей проект був запропонований за моєї ініціативи,розглянутий на профільній комісії та підтриманий депутатами…
Taras Tymoshenko
Taras Tymoshenko Дмитро Босой Правильно Діма, так і потрібно! А то почнеться потім, “Дивіться це вже “Ми” почали так працювати”. Потрібно щоб люди знали “ху із ху” І взагалі люди повинні розуміть хто за бізнес а хто для людей!
Pavel Chastuchin
Pavel Chastuchin Ну вже ж не Вами, смішно
Oksana Goncharuk
Oksana Goncharuk Діма, ти молодець!)) Продовжуй так і надалі!)))
Pavel Chastuchin
Pavel Chastuchin Дмитро молодець, є чим пишатись
Taras Tymoshenko
Taras Tymoshenko Pavel Chastuchin І головне людям в очі не соромно дивитись!
Оля Дубровская-мостовая
Оля Дубровская-мостовая А якщо це правда..чого б не “поскромнічать”.?
Taras Tymoshenko
Taras Tymoshenko Оля Дубровская-мостовая Якщо скромнічать то читай коментар вище!
Оля Дубровская-мостовая
Оля Дубровская-мостовая Я ж про це і пишу:чому ж скромнічать.. людям не подобається ,що Дмитро пище.. але ж правду приховувати не слід хто саме розпочав роботи і запланував їх)Діма респект Вам і чекаємо на робочо у місці👍👍👍👍
Liliia Goncharova
Liliia Goncharova Пане Ігорю, як небайдужого громадянина, дуже запрошую вас на чергову сесію, яка відбудеться 18 серпня в 16.00 в будинку культури. Думаю, вам буде цікаво взяти участь в обговоренні нагальних селищних питань такби мовити – безпосередньо! Також запрошуємо всіх небайдужих громадян на сесію, бо будуть вирішуватися питання для всіх нас.
Оля Дубровская-мостовая
Оля Дубровская-мостовая Дякуємо за інформацію..громадяни селища повинні знати коли відбув.сесії ,а не тільки депутати які колотнечі влаштовують
Liliia Goncharova
Liliia Goncharova Для цього на інформаційному ресурсі Борівської селищної ради повинна висвітлюватися і ця інформація також в обов”язковому порядку.
Оля Дубровская-мостовая
Оля Дубровская-мостовая Багато жителів просто не інформовані ,бо нажаль не корист.мереж.інтернету.тому треба щоб були об’яви і може такого безладу і “цирку”не допустили🙈🙈🙈🙈🙈
Igor Vovk
Igor Vovk Liliia Goncharova Дякую за запрошення. Але 18 серпня я буду у Львові. Жаль.
Liliia Goncharova
Liliia Goncharova Igor Vovk Цікавтеся, приходьте. Наскільки я розумію, ви маєте безпосереднє джерело інформації про сесії, то ж приходьте в будь який час!
Серж Майами
Серж Майами Да не важно что и как написано! А главное то что человек делает и стремится сделать для Боровой. На улицах болото и дерьма по колена после дождей не нравится ни кому и вздыхают: Когда же дороги будут? А когда дороги начинают делать так тоже не нравитсПереглянути більше
Василий Лозицкий
Василий Лозицкий Чому немае світла на вул Залізничній вул Вишнева вже други сутки неосвітлюеться я плачу 1.70 за кіловат тут все зараховано….
Василий Лозицкий
Василий Лозицкий Економите чи що?????? Я завтра прийду в сельсовет….

..нижче скріни тих повідомлень, що писали тоді, і вони доповнені а частково стерті. Порівняйте їх обіцянки тоді і актуальні досягнення за рік тепер..

…весь текст, з погляду сьогодення, в плані надій тоді. Показав?:
микрозайм

Comments are closed.