архів. 8.04.2017. збори бійців АТО

..архівний запис 8.04.2017 збори бійців АТО. Це як преамбула – пояснювальний додаток до подій на сесії. З 54 хв. пояснення від керівника підприємства бувшого “КОКОСу”, а з 1.01.03 пояснення від керівника з району, стосовно ситуації. Минуло вже трохи часу (три роки!) і …. де все те обіцяне? Де земля атовцям про які ведуть мову? Нагадаю, що всі заяви і папери від атовців було передано голові спілки на його вимогу, бо він самостійно вирішив довести цю справу, потім були збори і тд., в результаті яких нарешті всі атовці “отримали” наділи…

8.04.2017 (субота) о 17.00 в БК смт.Борова відбулись збори бійців АТО! Як і очікувалось, прибуло чимало поважних гостей, як місцевих так і з району, а серед переліку нагальних питань було одне головне: земля. Попередні зустрічі на подібних зборах мали низьку інформативність і керувались чутками, а тепер на питання відповіді надавали фахівці, в межах власних компетенцій. Основні питання товклись навколо неповороткої бюрократії, реорганізаційних моментах, земель на Білках та Кокосівський сад, про наявний план і його певну недолугість, про наболіле і земельні наділи..

..в тривалій бесіді виникло поняття необхідних дат, коли отримуються проміжні рішення, котрі є поступовими кроками у вирішенні земельного питання атошників смт.Борова. Збори пройшли у тихій і дружній атмосфері, котру періодично підзаряжали нестримною рідкою лайкою, але то емоції..

подробиці на фото та відео (+18).

займы на карту

Comments are closed.