Архів. 70 років кобзарю М.С.Литвину

..відомий бандурист, кобзар, письменник, композитор і поет Литвин Микола Степанович відзначив свій 70 річний ювілей!

..4.03.2013 ювіляр запросив друзів і знайомих, до Будинку Спілки письменників України що на вулиці Банкова.2 , на творчий вечір.
..прийшло багато гостей: іменитих, відомих, талановитих. Всі привітали ювіляра і прийняли участь концерті, де головним виступом була гра на бандурі і авторські співи.
..фото і відео додається.

..короткий уривок з виступу, де грають і співають брати Литвини разом, дуетом..

..був концерт на 3 години, який перемежався виступами і привітаннями, були нагороди від вдячних слухачів і друзів, був гарний душевний вечір.
..відео також на 3 години, бо “вирізати” щось – це образити всіх, хто там був і все це бачив, а бажання поділитись подією велике. тому займе трохи часу для перегляду. Воно того варто..
..вразило ставленння до пана Миколи з боку тернопільців, що його прийшли і приїхали привітати з далекого міста. Привезли нагороди, грамоти, нагадали кращі часи молодості і зрілості, щиро привітали. Навіть депутати були. Виступ колег-кобзарів, які вважають себе учнями Миколи Степановича, дав надію на продовження славетної праці! Фастівський р-н. теж не оминув подію, привітали-нагородили-поздоровили, що теж добре..
..промова старшого брата, його слова і слова його жінки – то був окремий виступ! А коли брати заграли та заспівали дуетом, тут вже всі зрозуміли, хто кращі на вечорі…
..одне, що помітили усі присутні, трохи хвилювало – відсутність молоді, яка повинна переймати культурну спадщину України, кращих прикладів майстерності і творчого духу. Але то поправимо..

Comments are closed.