Архів. 28.09.2012 обговорення виділення земель..

Изображение

..в світлі останніх подій, що спричинили певні хвилювання, викладаю архівні матеріали. Свого часу було отримано спільну домовленість про це, але оппонети з мп своє слово порушили (традиційно). Тому повторно викладаємо матеріали.

нижче текст з повідомлення 

Сьогодні (28.09.2012) випадково дізнався про проведення земельної комісії і слухань в селищній Раді. Напросився в гості, до кабінету голови, де саме були присутні представники комісії, голова селища і группа людей. Дозвіл на присутність та спостерігання за перебігом подій надав голова. Відеофіксація відбувалась на звичайний мобільний, всі присутні були згодні з моєю діяльністю(про що неодноразово перепитував), і до самого кінця обговорення…

В кінці тривалого обговорення, ця група людей змінила рішення (можливо під якимоь впливом), і заборонила надавати відео до відомості громади селища про перебіг подій! Навіть погрожувли!!!
..про заборону на фото мови не йшло, його й надаю..

..я в тому відео кримінала не помітив, так само як мав надію донести думку виступаючих до односельців поінформуванням про стан речей, бо ми живемо в сучасному суспільстві..

..виконуючи їх прохання, відео для перегляду відсутнє, а є лише власна думка. Навіть якщо вона помилкова, я маю бажання довести її до односельців, бо питання дуже важливі!

..перемовини йшли про надання земельного наділу, в будь-якій центральній частині селища, одній релігійній громаді. З причин вище зазначених, я не вказую якій саме громаді, але вони нічим не відрізняються від інших…
..представники комісії неодноразово повідомляли присутнім про відсутність такої можливості – віддати територію, що належить лікарні, парку, дитсадку, ветлікарні та технологічних проїздів поруч залізниці під забудову новому окремому храму.

..далі обговорення втратило логіку: одночасно говорили всі і про все, приводили приклади і не чекали відповіді, і знову щось говорили. Настирність і агресія, фактично здавалось як тиск, на представників земельної комісії та голову селища були очевидні. Нажаль відео заборонили…

..я виконав їх прохання, відео відсутнє, але воно є і знаходиться в закритому сховищі. Якщо представники релігійної громади нададуть дозвіл – викладу для загального огляду..

..свою думку і погляд на ситуацію може викласти будь-хто, головне аргументовано…

ця тема на форумі.


1


2


3

п.с.:..в кадрі є агресивно налаштовані представники мп, які відверто тисли на депутатів того скликання, і що з цього вийшло…

Comments are closed.