Антициклон «Бригіта»

..сильний густий туман 17.01.2017 вкрив околиці Мотовилівського куща, створив містичну фантастичну картину довкілля, що тонула в білому льодяному мороці. Сірі тіні, білі ореоли, розмиті межі об’єктів, ожеледь, мороз..
Синоптик: Антициклон «Бригіта» продовжить утримувати тумани над Україною (КАРТА)

Антициклон «Бригіта» продовжить утримувати тумани над Україною.
Про це повідомила головний метеоролог порталу Оpogode.ua Наталія Діденко .

“Антициклон” Бригіта “- ось хто нам тумани з смогами задержал.Ведь саме при антициклоні утворюються умови, коли туманів – оптимальний режим сприяння. Ніяких тобі фронтальних вітрів, різких змін термічного режиму і слабкий вітер або штиль. Ця ж “Бригіта”, як видно на прогностичних картах, “разляжется” практично над всією Україною. Тому слабкий вітер і туман, на жаль, зі смогом, вірогідні. В якості компенсації: тумани в поєднанні з морозами ще дарують дуже красиве явище – паморозь “, – написала вона.
При цьому метеоролог зазначила, що протягом дня, 17 січня, в Україні очікується температура 2-7 градусів морозу.
“На крайньому півдні” мінус “-” плюс “, в Криму до 2-4 градусів тепла . На крайньому півдні йтиме мокрий сніг і, можливо, навіть дощ. Між іншим, політає трохи сніжинок, незважаючи на “Бригіта”, на заході та півночі України. У Києві також без істотних опадів, може, трохи невеликий сніжок десь помаячіт. Вранці – ймовірність “радіаційного туману”. Не лякайтеся, з радіацією, про яку ви подумали, нічого спільного. Це просто такий вид туману, який утворюється при охолодженні приземного повітря. У столиці вдень близько -2-5 градусів “, – додала Н. Діденко.


..туман розвіяло. займ

Comments are closed.