95 річниця Фастівському рн

..на світлинах і відео Борівська громада, яка представлена на святкуванні 95 річниці народження Фастівського району, у парку ім.Ю.Гагаріна 17.08.2018! Виступ творчих колективів, дитяча творчість, а на алеї традиційно у палатках і просто так розташувались представники від населенних пунктів району.

Свіжі місцеві овочі, смачні наїдки, мариновані грибочки, гречнева каша з м’ясом, свіжий томатний сік, сало і  цьогорічний часник, деруни-вареники і навіть шестидесятивідсоткова вода у помірних пробничках для підняття настрою – всі елементи гарного заходу присутні!
..також було розміщено невеличку фотогалерею з архівних фото про столітнє минуле нашого селища, що після дегустацій приваблювало на огляд, і стимулювало спілкування та поширювало історичні знання.
..на нагородженні від керманичів району озвучено було прізвища наших односельців, котрі дійсно варті тих відзнак, і що є на відео.
..традиційна демонстрація виробів майстрів нашого н.п. додатково приваблювало глядачів, що тішило автора і створювало невеличку толоку..

\


..гості з сусідніх сіл (палаток) приходили на дегустацію..


..дари окремим відвідувачам від полів навколо смт.Борова


..рекомендації по дегустації


..дегустації і рекомендації


..господарі у “шалаші”


..перевірка?


..творчу складову на заході зі свого боку забезпечив Борівський будинок культури, кулінарно-городньо-гастрономічну строну забезпечив колектив ДП ДГ “Дмитрівське” (бувш. КОКОС), історично-інформаційно-оглядову частину забезпечив ГО “Рух розвитку селища Борова”. кредит онлайн

Comments are closed.