Борова-фест 2018.

4 серпня у селищі Борова (два кроки від станції Мотовилівка) вперше відбувся літературно- мистецький “Борова-фест”. Без бюджетних вливань. На щирості й ентузіазмі.

Дякуючи надзусиллям і талантам поета,письменниці, художниці Анни Багряної у девятитисячному дачно-курортному селищі між Києвом і Фастовом сталася подія, гідна наслідування і продовження. Солодкоголосо лунав автентичний український спів. Звучала поезія з вуст авторів ( збірочки можна було придбати тут же, з автографами. Що, власне, я і зробила, поповнивши домашню бібліотеку дитячими віршами Валентини Бондаренко).
З величезною цікавістю гості й учасники фестивалю проглянули документальний фільм Юрія Багрянцева про історію селища Борова.З пієтетом слухали виступ барда і поета Олександри Малаш. Відкриттям фестивалю стала постановка філософської вистави за п’єсою Анни Багряної.
Попри спеку і відстані, що їх довелося подолати гостям фестивалю, Борова зустріла нас затишком Будинку культури, блискучою гладдю чарівної річки Стугни, садками, де яблуні, груші й калина кланяються до землі під вагою стиглих плодів. А ще гостей Борової одразу ж стрічає пам’ятник Січовим Стрільцям…

Направду селище Борова — ще одна промовиста сторінка в історії України. Тому Анна Багряна, яка зростала у тих щедрих садках над Стугною, докладає неабияких зусиль, щоб яскраво засвітилася на літературно-культурницькій мапі України зірка ” Борова-фесту”. З вдалим почином! Далі – Буде!

кредит

Comments are closed.