29 сесія 6 скликання

..чергова сесія депутатів селища Борова, що проходила 12.09.2013 в залі БК, відбулася.
..нетрадиційний час проведення зумовили термінові фактори, щоб на сесії прийняті рішення вже наступного дня пішли “в район”, але й поточні питання також були розглянуті..
..перше: порівнюючі ВСІ попередні подібні заходи, ця сесія відбувалася досить оперативно, де на розгляд питань і їх обговорення вистачило часу, відведенного регламентом! І не банальні меркантильні бажання окремих персон, як рік тому, а важливі соціальні проблеми було порушено. Тож питань було чимало, і в три години вклалися..
..друге: традиційна для сесій селища Борова манера “базару”, що створюють окремі персони (вони традиційно присутні в кадрі), так і тепер була, але її було вже елегантно і коректно змінено простими проханнями голови говорити суто по-справі. Бажано фахово. Це подіяло: епатажі зійшли на нівець, пішла робота..
..третє: рано судити чи висловлювати свою думку про наслідки подібних дій, але якщо такий запал і напрям дії збережеться, то можливо у селища з”явився шанс..

..четверте: подобається робота депутатької группи, під керівництвом Магдаліни Андріївни, яка витрачає багато часу на селещні “дрібниці”: екологія, захист річки, захист зелених насаджень, захист середовища від сміття і тд. На фоні решти депутатів, її діяльність досить активна, і це є гарним прикладом..

..п”яте: залізничники вкотре “повеселили”, стсовно земельних питань і пільговиків, і їм вкотре пояснили неможливість задовільнити їх прохання і вказали на порушення законодавства з їх боку…

..шосте: було питання доріг, воно не загальне, а по конкретним адресам за конкретними дозволами і підготовленними папірами. Зрозуміти весь словесний шквал важко, але як зрозумілось: потрібні дозволи-погодження-документації вже є, на ремонт головної вулиці, а от усіх коштів нема. Тому було прийнято рішення робити ремонт за наявні гроші, а там на скільки їх вистачить..

..сьоме: трохи незрозуміле прохання від керівників районних освітян про виділення коштів від селища в район, на створення електронної системи обміну інформацією, серед шкіл і тд. Про “скайп” чи “аську” вони мабуть не чули, до того-ж це безкоштовно…

..восьме: питання про зміну складу виконкому було трохи “непідготовлено”, озвучено кандидатури і заявлено про причини дій, але голосування залишило “статус-кво”..

..був ще виступ нового головного бухгалтера селища, тепер цю посаду обіймає Юровицька Клавдія Феліксівна. Було зачитано зміни до бюджету селища.

..окремо увагу загострити про дуже емоційний виступ пана Олеся Роженко, чиї слова прозвучали в залі, і важливо зрозуміти про причини цього..

..про очисні і долю обладнання, яке там було, ркемо повідомили..

..відео на три години, без редакції і купюр, лише факти. Недоліки в зйомці є, але головне все видно і чути, тому бажаючим все зрозуміти рекомендую переглянути сесію повністю. Давати письмову рецензію всім діям зайве, кожен побачить сам..


..в тексті з відео є незначні орфографічні помилки, упустив.. микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.