2 конкурс кандидатів. дописи з фб..

..дійство в методкабінеті, що мало назву “конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради Київської області (смт. Борова, вул. Миру, 36) “, за 26.07.2019 отримало свою реакцію в соцмережі фб. Воно писалось як під час проведення засідання, так і після нього, і далі скріни сторінок..

..досить напружена стає ситуація навколо цього дійства, що організатори назвали “конкурсом”, виникає дуже багато питань як до однієї конкурсантки-претендентки, так і окремих членів комісії, що у такий спосіб реалізували конкурсний відбір. Більшості борівчан очевидно, хто така є Вікторія Віленівна Білодід, і зовсім не зрозуміло чому вона маючи очевидну перевагу по ВСІМ позиціям, згідно вимог конкурсу, отримала поразку.

..поведінка окремих членів комісії теж “потішила” високим рівнем і фаховою глибиною, що підозри про заангажованість лише посилились.

..просто як зразок роботи комісії на відбірковому етап написано на офсайті райво: Вимогами до кандидатів на посаду директора є наявність у педагогічного працівника: – стаж педагогічної роботи не менше трьох років; – оприлюдніть реальний стаж Чернової, згідно відповідних витягів контролюючих держустанов, де є відповідні записи, бо здається що такий відсутній. І це вже причина недопущення до конкурсу!  Там також є абзац: “Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.” – цікаво, невже відбір на посаду почався з дрібної брехні?..

Ну і у відповідь одного з причетних до конкурсу діячів, що “ваші запити стосуються персональних данних конкурсантів”, є у тексті оголошення про конкурс наступне: “– письмову заяву про участь у конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних, віповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;” Кандидати своєю заявою, котра напевне є у розпорядженні відповідної комісії, дали згоду на обробку свох персональних данних, інакше їх до конкурсу не допустили.. Чергове пересмикування і заангажованість, що ставить під сумнів результат комісії в цілому..


..”Більшості борівчан очевидно, хто така є Вікторія Віленівна Білодід.. ” – це з написанного вище, тож лишилось дати можливість іншому претенденту на цю посаду зарекомендувати себе в освітній сфері, для початку попрацювати у місцевому освітньому закладі на трохи помірній (ніж директор) посаді. Проявити себе у організаційній і виховній сфері, довести свій дійсно високий рівень відповідних знань та навичок на практиці, а результатами поділитись з оточенням і шкільництвом. Може дійсно тут є прихована перлина, яку за шорами власного невігластва ми чомусь не розгледіли, і вражені здобутками і результатами будемо благати очолити заклад! “просім, просім” (с) кредит на карту

Comments are closed.