18.02.2012 стартував турнір 2012 року з шахів селища Борова!

(анонс)
В Борівському будинку культури людно! День 18.02.2012 в БК розпочався піснями. Творчий колектив “КЛУБ НАДВЕЧІР`Я” вирушав на обласний захід Свято Масляної, що приурочене 80 річниці утворення Київської області, що проходив у м. Вишгород. Учасники гурту з задоволенням ознайомились з новими роботами борівського митця Віталія Жука, який створює макрокартини з майже мікро насінин зернових культур, що проростають на території України. Наш Віталій Юхимович має заслужену славу серед односельців за свою професійну та творчу діяльність. Багато борівчан, що завітали сьогодні в фойє будинку культури з повагою відзначали кропітку працю Віталія Юхимовича, змістовне наповнення та оригінальність виконання творів.

А о 13 годині митець представив свою експозицію учасникам турніру з шахів. Адже, пан Жук є активним учасником КЛУБУ ШАХІСТІВ, що діє при БК.
14 борівчан виявили бажання прийняти участь в турнірі! Найактивнішу участь в організації заходу, що присвячений 80 річниці утворення Київської області, прийняли борівський селищний голова Ф.В. Воробей, депутати селищної ради Горкуценко С.О. та Попов І.І., голова громадської ради при Борівській селищній раді Бенюх Н.Є., директор Борівського будинку культури Шевченко Н.С. Велика вдячнісь за допомогу в проведенні заходу Косенку В.М.
Першим переможцем даного етапу шахового турніру став Артем Козлов! Давні члени КЛУБУ ШАХІСТІВ відзначили також хорошу гру в шахи юної Євгенії Кондратюк.
Турнір продовжується. Наступної суботи 25.02.2012 року чекаємо учасників та болільників в Борівському будинку культури!
ОРГКОМІТЕТ.

..фото з Вишгороду. Свято зимове…
займ на карту онлайн

Comments are closed.