100 днів Борівського академічного ліцею

100 днів Борівського академічного ліцею.

Оперативні новини з життя ліцею. У закладі навчається 912 учнів, відкрито 38 класів. З них:

  • 8 класів навчаються за новими програмами НУШ ( 1-і та 2-і класи), з них 2 класи за програмою Інтелект України та 2 класи за програмою Росток з поглибленим вивченням природничо-математичних наук;
  • Всього за програмою Інтелект України навчається 9 класів ( з 1-го по 9-ий);
  • За програмою Росток навчається 6 класів ( з 1-го по 8-ий);
  • Профільне навчання – 10-А – математичний, 10-Б – філологічний, 10-В – біологічний, 11-А – філологічний, 11-Б – правознавство;
  • Працюють групи продовженого дня та група підготовки до першого класу «Впевнений старт»;
  • Працює 10 гуртків художньо-естетичного, науково-технічного, туристично-краєзнавчого, військово-патріотичного напрямків.

Головні урочисті події з життя ліцею.

  • Свято «День знань» – урочисте відкриття ліцею
  • Свято з нагоди 111-ї річниці Борівського закладу освіти з презентацією Гімну Ліцею
  • Свято українського козацтва та захисників України за участі воїнів АТО

Новини навчання та творчої діяльності.

Проведено перший шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, в якому взяли участь 191 учень 7-11 класів. Триває другий районний етап. З чотирьох предметів наразі маємо 4 переможці, які представлять район на третьому обласному етапі, сподіваємось на перемоги з інших предметів.

Учні ліцею взяли участь у фотоконкурсах «Моя Україна» та «Неосяжна Україна», конкурсі «Український сувенір». Результати – _____ переможців районного етапу, 2 призери обласного етапу.

Продовжують захоплювати досягнення вихованців спортивного клубу Панкратіон, керівник Чернишенко О.І.. Випускниця клубу та ліцею Григоренко Діана виборола перемогу та стала дворазовою чемпіонкою світу в Баку, Азейбарджан.

У співпраці з вищими навчальними закладами  проводиться профорієнтаційна робота з учнями 9-11 класів. Учні відвідали Національну академію обліку та аудиту, Національний університет культури та мистецтв, Київський національний педагогічний університет, проведено зустрічі з представниками

Методична робота

На базі Борівського академічного ліцею проведено обласні курси вчителів початкової школи за програмою НУШ.

Вчителі закладу підвищують рівень професіоналізму на різноманітних курсах та відвідають у 2019 -2020 н.р. 27 майстер-класів.

Проведено відкриті семінари для вчителів району з різних предметів.

Проведено педагогічну раду на тему «Інституційний аудит. Особливості адаптації учнів 1,5 та 10 класів до навчання».

Матеріально-технічна база

Триває методичне забезпечення перших класів, які навчаються за програмою НУШ. У жовтні прибули комплекти меблів для чотирьох 1-их класів, в листопаді – ноутбуки та проектори, триває їх налаштування та встановлення.

Коштом Фастівської районної ради закуплено обладнання для біологічного кабінету, отримано комплект меблів для одного класного приміщення середньої та старшої школи, чотири маркерні та дві металеві дошки.

На умовах спільного фінансування Фастівської районної ради та Борівської селищної ради проведено заміну вікон в класах початкової школи та частковий ремонт покрівлі одноповерхової будівлі закладу.

Коштом Борівської селищної ради закуплено та встановлено фільтри для питної води та в їдальні, закуплено миючі засоби.

За ініціативи батьків 3-А класу встановлено нові двері в туалеті початкової школи.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив вдячні за підтримку керівництву району, селища, батькам та всій громаді. Віримо, що разом ми зможемо створити гідні умови для навчання та виховання наших дітей.

 

займ онлайн без отказа

Comments are closed.