заклички весни. відео

12 березня 2016 року, у парку смт.Борова (Київська обл.), відбулася запланована подія: заклички весни!
..незважаючи на явний супротив однієї людини (з керівництва адміністрації селища), яка спробувала забаронити це дійство у день проведення заходу, загальне свято зустрічі весни і тепла відбулось!

..дебют заплановано було за місяць, провели підготовчу роботу з можливими учасниками “алеї майстрів”, погодили з депутатським корпусом і активістами ГО “Громадський актив селища Борова”, отримали усне погодження з адміністрації, спрогнозували кількість відвідувачів, підготували харчову складову (чаї-каші-смаколики), домовились з місцевими творчими колективами про репертуар та час виступу, провели вкрай бюджетну рекламну компанію і…отримали чудовий результат. Цей суботній день був робочим, але з дванадцятої години людей стало прибувати, школярі класами забігали у парк, захоплюючи туристичні атракціони (мотузки серед дерев для переправ – то справжній “магніт”) і штурмуючи наших кухарів за кашею та чаєм (одноразові тарілки, виделки і стаканчики миттєво перебігали до їх рук). Всім відвідувачам дістались смачні вареники з капустою у сметані, каша гречана, чай з лісових трав та імбірем, що навіть кастрюлі спорожніли раніше очікуванного.
..окрема велика подяка творчим колективам, що виступили на ганку БК з тематичною програмою, разом з дитячим гуртом і яскравому вбранні. Частково виступ є на відео.
..дуже велика подяка спонсору, що за власний кошт придбав харчі, що були основною складовою каші-вареників.
..величезна подяка гуртівцям і керівнику туристичного гуртка “Всюду Буду”, що не тільки керувала оргомітетом заходу, а й активно куховарила, плела мотузки, палила багаття, наглядала за процесом!
..митцям та майстрам, що підтримали ідею, витратили власний час та кошти, і долучились до нашого заходу – низький уклін за терпіння і підтримку.
..депутатам, адмінпрацівникам сільради, громадським активістам подяка за посильну підтримку та розвиток ідеї, і її реалізацію.

..всім, хто відвідав захід та отримав задоволення від цього, подяка від оргкомітету за небайдужість!

..подробиці на фото та відео.
<
https://picasaweb.google.com/113670731114987944063/12201611?authkey=Gv1sRgCNK77YvslYrAIw якщо не працює слайдшоу, жміть на посилання

п.с.: було бажання вказати всіх поіменно, хто задіяний був у цьому процесі, але раптом людська природня сором’язливість потерпатиме від цього, тому стримався і розписав навколо. Кожен себе упізнає… взять займ онлайн

Comments are closed.