Звернення. Борова. Ліцей. 9.07.2019

Хотілося б висловити враження від знайомства з претендентами на посаду директора Борівського ліцею. Але питань стало більше, ніж до «знайомства». Деякі не встигли озвучити, бо члени конкурсної комісії тікали зі школи. На інші відповіді так і не почули. Добре, що до кола учасників нашої групи належать і чиновники від освіти, і деякі кандидати. Тому питаю, на відповіді особливо не сподіваючись. Можливо й ще комусь, крім мене, це буде цікаво. Можливо, просто інформація до розмірковування… Хтозна…

1. Чому наказ № 108 про оголошення конкурсу видано 24.05.2019, а його оприлюднення відбулося 05.06.2019 на сайті РМК, якщо в «Положенні про конкурс: «п.6. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється на веб-сайті відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації та веб-сайті закладу освіти (у разі його наявності) наступного робочого дня з дня прийняття рішення про проведення конкурсу».
2. Чому членів конкурсної комісії гостро хвилює, що педколектив запросив представників батьківського самоврядування, адже це відповідає «Положенню»: «п. 11. Відділ освіти Фастівської районної державної адміністрації організувує та забезпечує ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування не пізніше 5 робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.»
3. Чи відповідають, знову ж таки, терміни в наказі № 108 пункту 11 «Положення про конкурс»:зустріч до 10.07, а І етап 12.07.? Де 5 робочих днів?
4. Чому члени конкурсної комісії намагалися вплинути на перебіг спілкування з претендентами на посаду, були «глибоко занепокоєні» відеотрансляцією 09.07, якщо «Конкурсна комісія та її члени діють на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості, прозорості.»?
5. Як претенденти можуть складати «письмовий іспит на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, дошкільної освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р», якщо не мають «поняття зеленого» про те, що таке «Освітня програма», чим відрізняються і коли будуть синхронізовані (і навіщо)привила ведення ділової документації в Україні та Німеччині ( і до чого тут ці порівняння)?
6. Чому стратегічне бачення розвитку закладу для деяких кандидатів вичерпується залученням благодійних фондів для міжнародної співпраці? Де рівень знань, дитиноцентризм, забезпечення особливих освітніх потреб, харчування, розвиток освітніх проектів, безпечний освітній простір, підвищення кваліфікації педколективу(щоб були гідні викладати у ЛІЦЕЇ), позиція щодо заохочень учасників навчально-виховного процесу, санітарні потреби, які так турбували одну з претенденток на загальношкільних батьківських зборах?
7. Чи відома єдиному представнику батьківської громади школи в конкурсній комісії Руденко О. Г. позиція батьківських активів класів, висловлена за підсумками зустрічі 09.07?
8. Якими документами підтверджено трирічний педагогічний стаж Чернової В.М., і чи може вважатися достатньою та педагогічною діяльність у Міжнародному благодійному фонді «Варнава» та «Центрі соціальної опіки та реабілітації «Дитяча надія» протягом 1999 року? (згідно з «Положенням» претендент подає копію трудової книжки чи іншихдокументів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;)
9. Чому педагогам та батькам заборонено бути присутніми при проведенні І та ІІ етапів конкурсу, якщо знову ж таки «Конкурсна комісія та її члени діють на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості, прозорості.»?
10. Як часто і коли востаннє претенденти відвідували сайти

джерело кредит

Comments are closed.