випадкова археологія 104

..чергові знахідки майже з глибин грунтів на теренах Мотовилівського куща, а точніше в самому селищі Борова, на горі у підвалі. Знайдено щось типу ігрову монетку-жетон з довоєнних часів у трішки сумному стані. Знайшли серед подібних аналогів і її кращий вид та різний опис. Почистили і..


це оригінальний вигляд подібного жетону

переклад тексту: тут оригінал.

Такі забуті фішки і бренди з прусського часу можуть стати початком невеликої спеціальної колекції.
У більшості монетних колекцій і в торгівлі вони грають на існування wallflower, вони не приділяють великої уваги і навряд чи впораються з тим, щоб уважніше їх подивитися. Ми говоримо про гроші обчислювальними, жетонів і чіпів, більшість з яких були зроблені у великій кількості між 16-м і 19-го століття в Нюрнберзі. Матеріал виконаний з міді або латуні, і дизайн виглядає дешевим. Виробники були не використовувати ніяких спеціальних зусиль по фішках і аналогічного характеру, оскільки вони не були справжніми монетами, які також представляють собою силу і велич держави, але «тільки» призначений для використання і споживання alsbaldigen.

Монета дилер Оснабрюк Manfred Олдінг є перевіреним фахівцем в історії прусської монети і автор книг на монетах і медалях Фрідріха Великого і його спадкоємців. Він захопив ледь помічені частини цього жанру за пост в щорічнику «Внески в Бранденбург / Пруссія Нумізматика» і описав. 283-сторінковий нумізматики питання 2017 року даний час 25-е видання, в якому члени Робочої групи Brandenburg / Пруссії та інших авторів на відкриття монет, м’ятні, історії грошей, медалі, ордени та багато інших питань, пов’язані з регіональною, а й до німецької нумізматики звіт.
На світло-блакитний конверт звертається з монетами з Бранденбург, Саксонія і Brunswick герцогства до договору, укладеного 350 років тому Карбування олова, була зроблена спроба з з деяким успіхом, порядок і ясність в монеті і сутності часу після Тридцятилітньої Принести війну. Якщо ви скажете, що ця угода є важливою віхою на шляху до німецької грошової одиниці, яка була тільки 200 років потому завершеного створенням єдиної валюти «Марк» в Німецької імперії заснована 1871st
II в своєму пості про Rechenpfennige і порівнянних марок з портретами прусських королів Фрідріха. Для Вільгельма I був Олдінг, що далеко не всі частини були зроблені в 18-м столітті, більшість з вас придуманий після 1800. Точне знайомство важко, тому що більшість творів не мають номерів року. Виробництво штампів та знаків було в давнину так званим Пфенінсхлагерн або Рехенффеннігмачерн. У Нюрнберзі, цілої династії, сім’ї Лауер, художньо розроблений карбування цих марок, але і від виробництва більш-менш прожитих медалі. Багато шматки з реальними або фантазії емблеми, передбачені портрети, алегорії, пам’ятники і написи, так, є також із зазначенням «обчислень по лінії» питання. За допомогою цього методу можна було додати, відняти, множити і виконувати інші операції. Процес був призначений резидентом у гірничорудній місті Saxon Annaberg Rechenmeister Адам Різе, до якого знаменита фраза «Це по Адаму Райса відноситься.
Багато лічильники і жетони, придбані Олдінг спочатку показати вийшов в ліву голову або бюст Фрідріха II., Великий, в поєднанні з коня, що скаче, фонтан і богині світу. Це один в компанії Лауер немає проблем з богинею світу і рік був главою давно покійного Фрідріха II. Шанувати в 1814 році, показує, як патріотичне ви думали, після визвольних воєн і яку роль зіграли рельєфний метал.
Написи на представлених чіпах Олдінг закликає мати релігійне мужність в честь короля і виграв світ і насолоджуватися завойованим через нього нове щастя працювати за праве діло, і свобода, і переможець у війні проти Наполеонівська Франція, щоб віддати належне. Кілька прусські срібних монет за зразком лексеми з часів Фрідріха Вільгельма IV. Утримувати напис в лавровому вінку «благословенна його цілого народу.» Слід сподіватися, що невеликий каталог Олдінга заохотить той чи інший колекціонер шукати свої холдинги для скромних, але тим не менш сильних брендів.

відмита й почищена знахідка..

лінк по темі кредит на карту

Comments are closed.