відключать світло 31.08-1.09

Фастівський РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє, що будуть проводитись планові роботи на ПЛ-0,4/10КВ. В зв’язку з проведенням вище зазначених робіт буде відсутнє електропостачання у наступних населених пунктах:

Ф а с т і в с ь к и й   р а й о н н и й   п і д р о з д і л
20.08.2020 р. № вих.
Голові с/р.Велика Снітинка;Мотовилівська;Триліси;Дорогинка; Фастівецька;Кищинцька;Борівська;Веприкська;Пилипівська;
         Фастівський РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє, що будуть проводитись планові роботи на ПЛ-0,4/10КВ. В зв’язку з проведенням вище зазначених робіт буде відсутнє електропостачання у наступних населених пунктах:
№ заявки Дата Час ПЛ, КЛ, ТП Населений пункт Вулиці та об’єкти
31.02 31.08.20 13:00-18:00 ТП-162 Веприк Жукова,Господарство
31.03 31.08.20 08.30-14.00 ПЛ-0,4кВ Л-1Л-2 від ТП-698 Ч.Мотовилівка Дружби
31.04 31.08.20 14.00-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1 від      ТП-699 Ч.Мотовилівка ,Вишнякивська
31.06 31.08.20 08.00-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1,Л-2 від      ТП-255 Мотовилівка ГрушевськогоВишнева; Степова
31.07 31.08.20 09.00-16.00 ПЛ-0,4кВ Л-1 від      ТП-721 Мотовилівка Борівська,Лугова
01.01 01.09.20 08.00-19.00 ТП-335 Клехівка Кошиватського,Шкільна
01.02 01.09.20 08.00-19.00 ТП-358 Кищинці Кошового,Мічурина ,пр.Річний
01.02 01.09.20 08.00-19.00 ТП-681 Борова Січових Стрільців (Свердлова); О.Свірського (Р.Люксембург) пр. Абрикосовий
02.01        02.03 02.09.20 08.00-19.00  ПЛ-10кВ “Мотовилівка” Мотовилівка Соборна, Шкільна, Квітнева, Фастівська, Садова, Озерна, Лесі Українки, Польова, Озерний, Польовий,
02.01        02.03 02.09.20 08.00-19.00  ПЛ-10кВ “Мотовилівка” В. Снітинка  Трудова, 1-го Травня, Шкільна
02.01        02.03 02.09.20 08.00-19.00  ПЛ-10кВ “Мотовилівка” В. Мотовилівка  Васильківська, Хмельницького, Шкільна, Урожайна, Комарова, Гоголя, 1-го Травня, Толстого, Я.Мудрого, Шевченка, Миру, Оленівська, Короленка, Колгоспна, Руліковського, Пушкіна, Васильківський, Котовського пров., Господарство
02.01        02.03 02.09.20 08.00-19.00  ПЛ-10кВ “Мотовилівка” Оленівка  Шевченка, Соборна, Бойцова, Шкільна, Незалежна, Варвари Ханенко
02.01        02.03 02.09.20 08.00-19.00  ПЛ-10кВ “Мотовилівка” Борова  Олександра Свірського, Залізнична, 1-го Травня, Січових Стрільців, Абрикосний, Табірний, Мічуріна, Сергія Гуріча пров., Миру, Вокзальна
02.02 02.09.20 08.00-19.00 ТП-339 Оленівка Постишева; Бойцова,Шевченко
03.01 03.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1 від      ТП-310 В. Офірна Шевченка; Набережна
03.02 03.09.20 08.30-19.00 ТП-289 Пилиповка Лісна; Леніна,Річна
03.03 03.09.20 08.30-19.00 ТП-261 Ч.Мотовилівка Франка,Укрраїнська
03.03 03.09.20 08.30-19.00 ТП-553 В.Мотовилівка Васильківська; Шкільна,Б.Хмельницького
04.01 04.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1 від      ТП-310 В. Офірна Шевченка; Набережна
05.01 05.09.20 08.30-19.00 ТП-550 В. Снітинка Медова (Калініна)
05.02 05.09.20 08.30-19.00 ТП-702 Борова Залізнична,1го-Грудня,пр.Піонерський,прСковороди
08.01 08.09.20 08.30-19.00 ТП-331 Фастовець Шевченка,Дружби
09.09 09.09.20 08.30-19.00 ТП-159 Ч.Мотовилівка Шевченка
14.01 14.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1Л-2 від ТП-202 Борова Соколова; Суворова; пр. Іванкова,Іванкова
14.02 14.09.20 08.00-19.00 ТП-588 Пилиповка Леніна; пр. Молодіжний
15.01 15.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-3 від       ТП-202 Борова Соколова
15.02 15.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1 від     ТП-203 Борова Фастівська
16.01 16.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-2,Л-3 від     ТП-203 Борова Сонячна (Островського); Набережна; Ватутіна
16.02 16.09.20 08.30-19.00 ТП-338а Оленівка Господарство
16.03 16.09.20 08.30-19.00 ТП-684 Борова 1 Травня; Залізнична
17.01 17.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1,Л-2 від     ТП-206 Борова Залізнична; Пушкіна; пр. Косовської (Піонерський); пр. Сковородипр. Небесної Сотні (Червоний); Крюковської; Польова
17.02 17.09.20 08.00-19.00 ТП-343 Пилиповка Леніна; Чапаєва; Островського; Скакодуба,Пилорама
18.01 18.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-3,Л-4 від     ТП-206 Борова Пушкіна; Ч.Троянд; Сосюри
18.02 18.09.20 08.00-19.00 ТП-348 Королівка Шкільна; Декабристів; пр. Річний,пр. Шкільний,Леніна,Комарова
28.01 28.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1,Л-2 від     ТП-216 Борова вул. і пр. Суворова,Молодіжна
29.01 29.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-3 від     ТП-216 Борова Київська; Калинова (Володарського)
29.02 29.09.20 08.30-19.00 ПЛ-0,4кВ Л-1 від     ТП-220 В. Снітинка Трудова
Диспетчер РЕМ Кшишинський І.С.

Comments are closed.