скаче напруга. 2

“.в місцевій мережі завжди був певний дефіцит стабільності, напруга скакала в помірних межах, а іноді «провалювалась» до 150 вольт.” – таке писали нещодавно, а 22.01.2017 о 9.40 отримали отакі показники – 143 вольта, що явно є за межами гарантованного постачальником рівня, і це все відбувається на тлі значного здорожчання цього виду послуг! Потім тоді одразу приїхали відповідні специ і провели оцінку рівня споживання, зробили свої висновки і тд. Але …

..тоді був ще такий текст:

Тепер 170-175 вольт є «стандартною» величиною, яка є на вході з мережі, і тільки стабілізатор витягує до необхідних 220 вольт. Це мабуть повинно мати аналогію з «гарячою» водою, яка до споживача доходить ледь теплою, і тоді той хто платить може оскаржити рахунки за послугу. Існує зразок ТИПОВОГО ДОГОВОРУ від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Уся побутова техніка розрахована на нормальну роботу при напрузі 220В та 50Гц., а те що отримуємо ми — не ідеальне, але платимо як за стандарт. А коли нестабільна напруга стає причиною проблем побутового електрообладнання (і навіть виходу з ладу), то хто відшкодує втрати?

..і тепер черговий прикрий випадок з значним відхиленням від номіналу у електромережі, що вдалось зафіксувати на фото, як доказ. Можлива варто оновити мережеві трансформатори, рознести навантаження на різні лінії-фази-дроти, створити лояльну до споживачів ситуацію з електроживленням, бо за несвоєчасну сплату або заборгованність відмикають оперативно, а як тепер..


..згодом напруга в мережі поволі “підросла”, але залишилась нижче номіналу, і якби не стабілізатор, то значна частина техніки вже б мала вигляд зламків.


..те, що “витягнув” стаб з наявного в мережі, і то добре..

..тож нагадаємо “цитатою” з ТИПОВИЙ ДОГОВІР про технічне забезпечення електропостачання споживача, що розміщено на сайті:

  1. Обов’язки Власника мереж

2.1. Власник мереж зобов’язаний:

2.1.1. Забезпечувати технічну можливість для передачі Споживачу електричної енергії в межах _________ кВт потужності на _____ класі напруги (ступінь напруги _________ кВ) в обсягах, визначених відповідно до договору з постачальником електричної енергії, шляхом формування електричної схеми відповідної пропускної здатності;

2.1.2. Забезпечувати на межі балансової належності електромереж підтримання параметрів якості електроенергії та узгодженого рівня надійності електропостачання відповідно до категорії струмоприймачів Споживача згідно з “Правилами устройства электроустановок” (далі – ПУЕ). кредит

Comments are closed.