самобуд мп. демонтаж

..9.09.2016 о 9.00 люди зібрались в центрі смт.Борова поруч пам’ятника Т.Г.Шевченко з однією метою: дати відсіч місцевим проявам сепаратизму, що собою уособлює самобуд мп та його прихильники, на теренах нашого селища.

До акції приєднались побратими з м.Фастів та м.Васильків, прийшли патріотично налаштовані люди з сусідніх сіл Мотовилівка і Плесецьке. Прийшли до громади панотці, які теж морально підтримали цю дію. Декілька промов, нагадування всім відомих фактів, чергова демонстрація зібраних свого часу списків заборони будівництва та офіційних паперів стосовно теми. Потім люди пішли до самобуду (біля переїзду на околиці), про який повідомлялось неодноразово, і з авторами якого пробували вести полеміки. Але усі прохання адміністрації і громади були проігноровано..
..далі події розвивались швидко: частина громадян дістала власні інструменти і почала хутко демонтувати цей самобуд, розбили і повалили стінки незаконної будови, розгребли піноблоки, побили дах. Поклали покришки і хотіли вже їх палити, але стримались на прохання місцевого мешканця (майже сусіда самобуду), бо поруч є будівлі (гаражі) і суха трава та хащі навколо, то може виникнути пожежа і тд. Полум’я пригасло, а покришки залишили, як натяк..
..до події як спостерігач під’їхав чоловічок на сірому фольксвагені, поцікавився ситуацією, його було запрошено до людей поспілкуватись (тут таємниць немає). Далі від нього пішов традиційний текст латентної особи церкви мп, який обурював учасників акції, і можливо повинен був спровокувати якийсь особистий конфлікт, але..
..але отримавши певні відповіді, ця нікому не відома особа так само поїхала, як і приїхала.
..Як фінал акції: представники громади, по закінченню своїх справ, виконали гімн України та повільно розійшлись.

..власне, це стислий опис подій, а деталі на фото та відео.

решта фото тут.

новини по темі раніше:
самобуд мп. листи
самобуд мп. посіпаки
самобуд мп. ігнор
самобуд мп в смт.Борова

архівні новини: обговорення виділення земель..


..відео з події. получить займ на карту

Comments are closed.