Баскетбол.Фінал

12.03.2016 В спортивній залі Борівської ЗОШ І-ІІІ ст відбулись фінальні ігри першості Фастівського району з баскетболу серед шклярів. До фіналу вийшло вісім команд.Борівська ЗОШ І-ІІІ Фастівецька ЗОШ М.Снітинська ЗОШ Пилипівська ЗОШ Триліська ЗОШ Дідівщанська ЗОШ Кожанська ЗОШ І-ІІ та Кожанська ЗОШ І-ІІІ.

Ігри відбувались за змішаною системою. Всі команди було розбиьо на дві підгрупи. Переможці груп грали за 1-2місця а команди що посіли 2 місце в групі змагались за 3-4 місце. Вігравши всі матчі в групі до фіналу вийшли Борівська ЗОШ І-ІІІ та Триліська ЗОШ.В матчі за 3 місце зустрілись М.Снітинська ЗОШ та Дідівщанська ЗОШ.Вигравши з рахунком12-9 третє місце та бронзові нагороди здобула команда М.Снітинської ЗОШ.Здобувши перемогу над командою Триліської ЗОШ з рахунком 10-4 золоті медалі здобула команда БОІВСЬКОЇ ЗОШ.