архів. 23.05.2018 дроти в бср

..архів: 23.05.2018 в бср відбулось тотальне модернізування наявної внутрішньої системи електромереж! Існуючі електричні розетки, котрі вмуровані і підключені згідно норм і вимог, було відторгнуто і забуто, а натомість проклали високомодернізовані і супернадійні кабелі і подовжувачі, які підняли рівень продуктивності бср до захмарних висот. А чому кабелі розкладено по підлозі? Так дуже “тарапіліся” втілити інновацію!!!

..але насправді картина трішки інша, як кажуть окремі люди, наші “генії” з бср банально не сплатили за світло, бо начебто коштів нема, от їм його і відімкнули! Мабуть брешуть та наговарюють на бср, там такого бути в принципі не можливо: податки підприємці сплачюють, надходження по державних програмах йдуть, перерахунки з фондів і тд. вливаються-заохочуються, сніг в квітні прибирається, втілюються безліч необхідних проектів, власне тому й людей беруть ще на роботу і премії-премії та усіляки допомоги фінансові нараховують собі і оточуючим. Хіба жалько? Стільки робиться роботи…

..як кажуть: ото хазяйни, ото допрацювалися.. дбл, б..я!

п.с.: дріт прокладено підлогою, навтикано чимало споживачів, розгалуження і навантаження безкотрольне, перекинуто “воздушкою” у вікно і у кабінет першого поверху де “ощадкаса” введено і підключено! Це – держустанова! А якщо раптом когось з відвідувачів чи працівників торкне током, то хто відповідатиме?


…це архівна стаття 2018 року по ситуації тогочасних “господарників”, котрі тоді довели бюджет селища до мінусового стану, що не стало чим навіть за електрику в бср заплатити! Тепер про це згадувати мабуть зайве? А отг вони також тоді оформляли як і за світло сплачували? І все зробили?

повідомлення стосовно теми:
дроти в бср
дроти в бср. 25.05.2018
бср без світла! 22.06.2018 взять деньги в долг на карту

Comments are closed.